MENU

Duet w życiu. Duet w pracy.

Za misję wzięliśmy sobie... łapać ślubne wspomnienia!

To nie było zaplanowane. Lubimy powtarzać, że z prawdziwej pasji – rodzi się codzienność, którą trudno powstrzymać. Tak właśnie było! Dziś fotografujemy uroczystości ślubne, dbając o Wasze wspomnienia na kolejne długie lata. Jesteśmy dyskretnymi i czujnymi świadkami wielkich momentów. Zawsze w gotowości by schwycić czułe kadry. Uwielbiamy to!

Dzień Waszego ślubu i wesela – to przede wszystkim wielkie emocje, które widać wtedy na niemal każdym kroku. Nauczyliśmy się reagować i uwieczniać je w sposób, który pozwala im pozostawać żywymi na długo. Później wystarczy, że wracacie do albumu ze zdjęciami ślubnymi i... już! Znów czujecie tą ekscytującą mieszankę radości i wzruszenia.

Jest coś jeszcze! Fotografia ślubna to bardzo często... dopiero początek! Zajmujemy się również fotografią rodzinną i zazwyczaj właśnie tutaj – współtworzymy kolejne rozdziały Waszej kroniki. Stajemy się cichymi świadkami Waszej rodzinnej historii.

Prywatnie? Uwielbiamy Włochy i... dobre jedzenie. Gdybyśmy nie robili zdjęć na Waszych ślubach – pewnie jedlibyśmy coś dobrego we włoskiej knajpce. Całe szczęście można to połączyć i jeśli tylko zechcecie – pojedziemy za Wami wszędzie!

Zamknij