MENU

Ślub Wiktorii i Kacpra

Od pierwszego spotkania z Wiktorią i Kacprem wiedzieliśmy, że ich ślub będzie wyjątkowy i bardzo dokładnie zaplanowany. I nie myliliśmy się! Zaplanowali to w każdym możliwym detalu. Wiktoria jest stuprocentową estetką. Razem z mamą i siostrą tworzą niesamowite słodkości, które nie dość, że wyglądają jak z pinteresta to jeszcze smakują cudownie!

Villa Love

Wyjątkowe miejsce na mapie małopolski – Villa Love w Izdebniku, nazywana również polską Toskanią. To zdecydowanie miejsce, które inspiruje do tworzenia, każdy kąt przemyślany i estetyczny, jest to po prostu idealnie do zdjęć. Majestatyczne okna, błękitne drzwi, cudowny taras i pergola. No i ta roślinność w glinianych donicach! Coś pięknego.

Sesja ślubna w Villi Love

Na sesję wybraliśmy się właśnie do Villi Love. Gdyby nie fakt, że jest to jedno z najbardziej znanych miejsc pomyśleć można, że sesję robiliśmy gdzieś we włoskiej wiosce. Tego dnia pogoda była idealna, biorąc pod uwagę, że sesję robiliśmy w godzinach przedpołudniowych światło zagrało nam idealnie. Na sesję mieliśmy kilka ładnych godzin, więc na spokojnie mogliśmy spacerować z naszą parą i filmowcem Pawłem, przy okazji podziwialiśmy piękne widoki małopolskiej toskanii i genialnego fiata 500, który już totalnie odwzorowywał włoski klimat. To był naprawdę miło spędzony czas w gronie fajnych i pozytywnych ludzi, podczas którego przy okazji robiliśmy zdjęcia. Często tak mamy, że idziemy na sesję, a czas płynie tak jakbyśmy byli na pikniku ze starymi znajomymi i to jest bezapelacyjnie jeden z największych atutów naszej pracy.

Miejsce: Villa Love
Zdjęcia: Marcela x David
Film: Kaliszewski Paweł Film Production
Garnitur: Kraviec
Kwiaty: Kwiatowy warsztaty
Makijaż: Flavia Czajkowska


Zamknij