MENU

Już na sesji narzeczeńskiej Daria i Kamil pokazali nam pełen luz i całą gamę uśmiechów, ale na ślubie… przeszli nasze oczekiwania! Zafundowali nam porządną dawkę emocji już od przygotowań. Znamy już ich jakiś czas, ale dopiero podczas tego wielkiego dnia pokazali jakimi wyluzowanymi i pełnymi emocji ludźmi są! Niesamowite były te wzruszenia i uśmiechy, rzec można, że zdjęcia robiły się same.
Ślub i wesele odbyły się w towarzystwie rodziny i przyjaciół, była bardzo ciepła i miła atmosfera, a to bardzo ważne, bo gdy goście weselni czują się w towarzystwie naszych obiektywów dobrze to i nam lepiej się pracuje.
Mega pozytywni ludzie – a chyba o to chodzi. Wszystko to przekładało się na parkiet, w tym na pierwszy taniec. Czemu? – opowiedzą już zdjęcia. Były również tradycyjne polskie oczepiny, rzucanie welonem i muchą oraz kilka innych zabaw. Jedną z nich na długo zapamięta „prawe koło”, dzięki któremu Daria i Kamil śmiali się do łez, a przecież o to chodzi w tych weselnych zabawach. Dodatkową atrakcją na weselu, a w zasadzie niespodzianką od rodziców była dwójka barmanów, którzy serwowali gościom różnego rodzaju kolorowe drinki, my również nie omieszkaliśmy spróbowania bezalkoholowej wersji, było pysznie!

Zamknij